VoIP dla biznesu i korporacji.

Wirtualna Centrala Telefoniczna VoIP

Business Telecom Poland jest polską firmą, działającą na rynku rozwiązań teleinformatycznych

i ruchu operatorskiego dla biznesu.

Wśród klientów firmy znaleźć można m.in. lokalnych operatorów telekomunikacyjnych, portale internetowe, instytucje finansowe oraz klientów z sektora przemysłu, handlu i usług.

Korzystamy z największych węzłów międzyoperatorskich w Europie: Warszawa, Amsterdam AMS-IX, Frankfurt DE-CIX, Londyn LINX i Moskwa MSK-IX.

 

Wizja firmy

Celem BTP jest budowanie wartości firmy poprzez zwiększanie udziału w dynamicznie rosnącym rynku VoIP i oferowanie klientom biznesowym najwyższej jakości usług głosowych.

 

 

Nasze wartości

  • Uczciwy i stabilny partner — jesteśmy specjalistami od długoterminowej współpracy. Cenimy partnerskie i długofalowe relacje, zarówno wewnątrz firmy, jak i w ramach współpracy z naszymi klientami i dostawcami.
  • Wiedza i doświadczenie — klienci korzystają z wiedzy i doświadczenia naszych inżynierów. Jesteśmy znani z indywidualnego podejścia w celu zaproponowania najlepszej oferty.
  • Najwyższa jakość usług — to założenie, które leży u fundamentów naszej działalności. Zarówno na poziomie projektowania i rozwoju naszej infrastruktury, jak i w ramach wszystkich codziennych działań  dążymy do zapewnienia najwyższego poziomu dostępności i jakości naszych usług telekomunikacyjnych.
  • Polityka Antykorupcyjna — BTP ceni swoją reputację i zobowiązuje się do utrzymania najwyższego poziomu standardów etycznych w prowadzeniu swoich spraw biznesowych. Działania i zachowanie pracowników BTP, jak również innych osób działających w imieniu BTP, są kluczem do utrzymania tych standardów.
  • Społeczna Odpowiedzialność Biznesu — Marzymy o sukcesie naszych Klientów, o sukcesie społecznie odpowiedzialnym.

Zarząd. 

Dokumenty do pobrania: