freeLink

Twoja firma oferuje usługi? a może sprzedaje produkty? 

Zaoferuj swoim Klientom na całym Świecie bezpłatne rozmowy online

 

Obecnie większość firm podaje na swojej stronie internetowej lub w podpisie email cały numer telefonu. 

Potencjalni klienci muszą przepisać numer, wybrać odpowiednie cyfry, wysłuchać nagranych zapowiedzi IVR i czekać w kolejce na możliwość rozmowy.

 

A czy wy lubicie? dzwonić do firmy i usłyszeć jesteś 7 w kolejce, przybliżony czas na rozmowę z konsultantem to 16 minut. Ilu Waszych potencjalnych klientów się wówczas rozłącza?

 

Mam dla Was usługę freeLink która łączy bezpłatnie klientów z Twoją firmą.

 

Klient korzystając z Internetu i przeglądarki Google Chrome, FireFox, Opera, Microsoft Edge przegląda waszą firmową stronę Internetową na smartfonie lub PC i zamiast numeru telefonu widzi dowolny napis – baner   

                                                   

- Klient klika w baner który jest zarazem linkiem rozmowy, a następnie dzwoni do was bezpośrednio na telefon IP, telefon komórkowy lub twoją obecną Centralę Telefoniczną.

 

Rozmowa dla obydwu stron jest bezpłatna bez względu na to z jakiego miasta lub kraju jest połączenie i jak długo trwa rozmowa.

 

Każdy Klient może zadzwonić do twojej firmy za darmoZobacz jak możesz wykorzystać usługę freeLink w swojej firmie.

 

Podam kilka dowolnych przykładów e-commerce reklamując produkty i firmy

 

  1. Administracja Publiczna udostępnia bezpłatną chmurę dla Obywateli którzy na swoim smartfonie przeglądają stronę internetową Urzędu Miasta … Gminy, Dzielnicy, chcąc załatwić dowolną sprawę, klikają w link Masz dodatkowe pytania – zadzwoń do nas za darmoi zostają połączeni bezpośrednio z telefonem wybranego urzędnika. 

 

  1. Na stronie Internetowej sklepu IKEA klient widzi ”fotel” który mu się podoba – klikając w  zdjęcie może za darmo wygenerować bezpośrednie połączenie do obsługi sklepu.

 

  1. Na stronie Internetowej salonu BMW klient wybrał samochód marzeń ale chciałby zadać jeszcze kilka dodatkowych pytań - klikając w zdjęcie samochodu może porozmawiać z dealerem który zajmuje się sprzedażą wybranego modelu.

 

  1. Klient chciałby zamówić kosmetyki (lub inne dowolne produkty) w sklepie Internetowym – klikając w zdjęcie ”perfum” – zostaje bezpośrednio połączony ze swoją konsultantką.

freeLink działa na całym Świecie i w dowolnym języku. Pozwól swoim Klientom na bezpłatny kontakt a zobaczysz jak wzrośnie sprzedaż Twoich produktów lub usług.

 

   Zobaczcie przygotowany materiał filmowy na YouTube oraz dedykowana stronę WebRTC.pl

 

* usługa wspiera telefony Apple - pobierz jednorazowo dedykowaną aplikację ze sklepu App Store

 -  usługa nie wspiera przeglądarki Internet Explorer.